Zaznacz stronę
regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja koła dwumasowego – dwumasy Wrocław

Regeneracja koła dwumasowego

Oferujemy fachowe usługi z zakresu regeneracji kół dwumasowych dla naszych wrocławskich klientów korzystających z pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych czy też ciężarowych wyposażonych w takie rozwiązania.

Nowoczesne konstrukcje sprzęgieł i systemów zmiany biegów dość często uwzględniają pracę koła dwumasowego tłumiącego wibracje. Niestety jest ono narażone na silne obciążenia i przedwczesne zużycie powodujące późniejsze problemy, takie jak szarpanie w czasie jazdy i przyspieszania, odczuwalne wibracje czy też problemy z prawidłową zmianą biegów.

Nasza oferta obejmuje skuteczną regenerację kół dwumasowych. Mogą z niej korzystać klienci indywidualni, firmy transportowe, autoryzowane i niezależne serwisy samochodowe oraz inne osoby i podmioty z regionu Wrocławia.

Regeneracja dwumasy opinie:

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców korzystających z doskonałej jakości sprzętu, a także części zamiennych. Są to istotne atuty przekładające się na liczne pozytywne opinie klientów na nasz temat.

Posiadamy w magazynie wiele zregenerowanych kół dwumasowych, więc często do wysokiej jakości usług dochodzi krótki czas oczekiwania na sprawny element. Klienci z Wrocławia oraz całej Polski, mogą dostarczać nam podzespoły osobiście lub drogą kurierską (po regeneracji odsyłamy je pod wskazany adres).

Regeneracja dwumasy cena:

Radzimy sobie ze standardowym zużyciem oraz poważniejszymi awariami kół dwumasowych. Nawet w przypadku bardziej skomplikowanych zleceń, regeneracja jest nadal dużo tańsza w porównaniu z kupnem nowego koła dwumasowego kosztującego kilka-kilkanaście tysięcy złotych. W naszym wypadku regeneracja zamyka się w dużo mniejszej kwocie i jest objęta gwarancją.

KOŁA DWUMASOWE WROCŁAW

4.5/5 - (4 votes)