Zaznacz stronę
regeneracja kół dwumasowych

Regeneracja koła dwumasowego – dwumasy Ostrowiec Świętokrzyski

Regeneracja koła dwumasowego

Podstawą oferty naszej firmy jest skuteczna i profesjonalna regeneracja dwumasowych kół zamachowych w wielu typach pojazdów mechanicznych. Za sprawą naszej działalności, wszyscy mogą bezproblemowo przywrócić prawidłowe funkcjonowanie takich części oraz pozbyć się problemów z szarpaniem, wibracjami i utrudnioną zmianą przełożeń.

Nasza standardowa usługa regeneracyjna, polega na rozłożeniu koła dwumasowego na czynniki pierwsze. Elementy te są następnie czyszczone, sprawdzane pod kątem stanu technicznego i wymieniane, jeśli nie nadają się do dalszego użytku. Ponadto wykonujemy czynności z zakresu piaskowania i wyważania całości oraz testowania po montażu. Przekłada się to na niezawodne działanie zregenerowanego sprzęgła, które trafia do klienta końcowego. 

Regeneracja dwumasy opinie:

Nasi klienci z regionu Ostrowca Świętokrzyskiego wystawiają nam liczne pozytywne opinie. Ugruntowaną pozycję na rynku udało nam się wypracować dzięki zachowaniu dużej precyzji i szybkiego tempa realizacji zleceń.

Na stanie mamy wiele typów kół dwumasowych po procesie regeneracji. Przekazujemy je klientom w zamian za wadliwą dwumasę oraz stosowną opłatę. To przekłada się na minimalny czas oczekiwania na sprawne części objęte naszą gwarancją. Klienci z Ostrowca Świętokrzyskiego całej Polski mają dostęp  do naszej fachowej obsługi drogą wysyłkową.

Regeneracja dwumasy cena:

Naszą ważną zaletą jest też przystępna cena wykonywanych usług. Koszt standardowej regeneracji to najczęściej tylko kilkaset złotych, więc jest to bardziej opłacalna opcja niż wydanie kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych za nowe dwumasowe koło zamachowe.

KOŁA DWUMASOWE GORZÓW WIELKOPOLSKI

5/5 - (1 vote)